Reklamı Geç
Advert

BİR İLE DAHA HAVAALANI MÜJDESİ

Başbakan Yıldırım Aksaray’da Tuz Gölü Doğalgaz Tesisi’nin açılışında konuştu. Aynı zamanda konuşmasında Aksaray halkına bir müjde verdi.

BİR İLE DAHA HAVAALANI MÜJDESİ
BİR İLE DAHA HAVAALANI MÜJDESİ Mavi
Bu içerik 815 kez okundu.

Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, Aksaray’ın tarih boyunca medeniyetlerin buluştuğu bir kavşak olduğunu ve Türkiye açısından stratejik öneminden söz etti ve Aksaray halkına yapılan hizmetlerden bahsederek konuşmasına devam etti. Bugün an itibariyle, Aksaray Üniversitesinde 23 bin öğrencinin eğitim gördüğünü, sanayide ve doğalgaz kullanımında yatırımlara gidildiğini ve ilçelerin kalkındırıldığını söyledi. Hastanelerin, okulların ve yüksekokulların hizmete kazandırıldığını söyledi. Aksaray’da 4 bin yeni konut yapıldı ve bölünmüş yolların 10 katına çıkarıldığını söyledi: “Yolları böldük, milleti birleştirdik, gönülleri birleştirdik. Yolları böleriz ama Türkiye’yi böldürtmeyiz”, dedi.

“Sağ olun, var olun!”

Başbakan Yıldırım, sözlerine şu müjdeyi vererek son verdi: “Hiç merak etmeyin, hava yolunda da Aksaray’ı geride bırakmayız. İnşallah Aksaray da bir havaalanı sahibi olacak. Ulaştırma bakanımız, geçen hafta burada yaptığı çalışmada aynı zamanda sizi ziyaret etti ve bütün bu gelişmeleri sizlerle paylaştı. Size müjdeyi verdi. Artık söz ağızdan çıktı, AK Parti sözünün eri olan bir partidir. AK Parti söz verirse yapar, öyle değil mi? Aksaray ilimiz her şeyin en güzeline, en iyisine layık. Sizler hizmet etmek bizler için bir gururdur, bir ibadettir. Aksaray 15 yıldır, ilk günden beri hep yanımızda oldu, bütün seçimlerde AK Parti’yi açık ara birinci yaptı. Sağ olun, var olun.”

havaalanı başbakan gündem
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak