Reklamı Geç
Advert

Feyzioğlu: Önüme duvar çekiliyor

 Feyzioğlu: Önüme duvar çekiliyor
 Feyzioğlu: Önüme duvar çekiliyor Mavi
Bu içerik 828 kez okundu.

TBB Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Denizli Barosu’nun düzenlediği “Anayasa Değişikliğini Tartışıyoruz” paneline katıldı. Panelde yaptığı konuşmada anayasa değişikliğiyle ilgili çekincelerini anlatan Feyzioğlu, kendisinin bir türlü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşemediğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti “Bizim şu anda tüm çırpınışımız, Cumhurbaşkanlığı makanın yerini ve saygınlığını korumaktır. Cumhurbaşkanından talimat alabilseydim, nerede olursam olayım koşup gelir ve bu hayati bilgiyi kendisiyle paylaşırdım”.

Metin Feyzioğlu ayrıca konuşmasında şunları da söyledi: “100 bin avukatın temsilcisiyim. Barolar Birliği Başkanı’yım. Devletin Cumhurbaşkanı da, Türkiye’nin Cumhurbaşkanıdır. Devlette küslük olmaz. Bizim geleneğimizde, Cumhurbaşkanına küsme hakkı yoktur. Onun makamı çok yukarıdadır, ona karşı bir saygısızlık ve sırt dönmek asla olamaz. Anayasa değişikliği ile ilgili düşüncelerimizi gittiğimiz yerlerde basın aracılığı ile duyurabiliyoruz. Canlı yayınlardan seslenmeye çalışıyoruz. Yapmayın, bir kez olsun dinleyin.”

“Etrafınızdakiler belki size artık sizin düşündüklerinizi söylüyor, sadece. Belki de sadece “çok haklısın” demekle yetiniyorlar. Ama benim hiçbir beklentim yok. Tek beklentim doğmamış olan torunlarımın torunlarına bölünmemiş ve refah içinde bir ülke bırakmaktır. Eğer, talimat verilseydi, bütün bildiklerimizi koşar gider paylaşırdık. Bunu bir görev bilirdik. Lakin anladığım kadarıyla, kendilerinden farklı düşünen insanlara duvar çekilmiş durumda, oysa biz bir bütün olarak Türk milletiyiz. Mesele milli olduğunda, her zaman yardıma koştuk.” dedi.

feyzioğlu siyaset gündem
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak