Reklamı Geç
Advert

Yıldız Teknik Üniversitesi En Az 11.500 TL Maaş İle Kamu ve Personel Alımı Gerçekleştirecek

Yıldız Teknik Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti.

Yıldız Teknik Üniversitesi En Az 11.500 TL Maaş İle Kamu ve Personel Alımı Gerçekleştirecek
Yıldız Teknik Üniversitesi En Az 11.500 TL Maaş İle Kamu ve Personel Alımı Gerçekleştirecek Admin
Bu içerik 2978 kez okundu.

Buna göre alımı yapılacak adaylar için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak. Adayların almış oldukları KPSS puanının sıralaması yapılarak Giriş sınavı yapılacaktır.

Yıldız Teknik Üniversitesi toplamda 8 kişilik boş kadro ile, 1 kişi Kıdemli Ağ ve Sistem Güvenlik Uzmanı, 1 kişi Sistem Uzmanı, 1 Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı, 3 Uygulama Geliştirme Uzmanı, 1 kişi Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı ve 1 Uygulama ve Grafik Arayüz Geliştirme Uzmanı olmak üzere toplamda 8 kişilik boş kadro ile sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Yıldız Teknik Üniversitesi alımını yapacağı kadrolar için adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan alış olmak ve Yabancı Dİl Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte yani 03 Ocak 2019 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Ocak 2019 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. 

Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. 

Yıldız Teknik Üniversitesi personel eksikliği farklı pozisyonlarda personel alımı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı KPSS puanının sıralaması yapılarak Giriş sınavı Yıldız Teknik Üniversitesi alımını yapacağı kadrolar için ada
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak