Reklamı Geç
Advert

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bünyesine Personel Alımı Yapılacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile birlikte Mühendis ve Hukuk alanında okumuş personellerin alınacağını açıkladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bünyesine Personel Alımı Yapılacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bünyesine Personel Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 510 kez okundu.

Ulaştırma Bakanlığı bünyesine yapılacak personel alımı için belirlenen genel şartları taşımayan adayların yapmış oldukları başvuruların geçersiz sayılacağı ve tekrardan başvuru yapmaya hak kazanmayacakları açıklandı. Belirtilen durumlar yüzünden adayların yapacakları başvurularda çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU YAPILACAK OLAN POZİSYONALAR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan personel alımı için açıklanan kontenjanlar şu şekilde; " Bilgisayar Mühendisi (4), Endüstri Mühendisi (2), Makina Mühendisi (2), Elektrik- Elektronik Mühendisi (1), Hukuk (1)" olmak üzere toplamda 10 kişi alınacağı açıklandı. 

Personel alımı için adaylar öncelikle genel şartlara uygun bir şekilde başvurularını yaptıktan sonra ilk aşamayı geçen adaylar sözlü sınava katılabilmeye hak kazanacak. Sözlü sınavda geçen adaylar belirlenen kontenjanlara göre pozisyonlarına göre işe başlayacaklar

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından açıklanan genel başvuru şartları şu şekildedir; "T.C. vatandaşı olmak, Devlet Memurlar Kanununu yerine getirmek, KPSS puan türlerinden taban puanları almış olmak, 35 yaşından büyük olmamak, başvurulan pozisyonlar ile ilgili en az 4 yıl okumuş olmak" adaylardan istenilen şartlardandır. Genel Başvuru şartlarını taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacağı açıklandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yayımlanan ilan ile Ulaştırma Bakanlığı bünyesine yapılacak personel alımı için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan personel alımı için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ta
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak