Reklamı Geç
Advert

TÜBİTAK: KPSS Şartı Olmadan Yeni Personel Alımı Yapacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafında yayımlanmış olan ilanlara göre Kamuya KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacak.

TÜBİTAK: KPSS Şartı Olmadan Yeni Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK: KPSS Şartı Olmadan Yeni Personel Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 4777 kez okundu.

TÜBİTAK BİLGEM Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan yardımcılığı birimi 3 Personel, TÜBİTAK İdare Hizmetler Başkanlığı 3 Personel ve TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 3 personel olmak üzere toplamda 9 kişilik boş kadro ile persoel alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

TÜBİTAK alımını yapacağı bu 3 birimine kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yapılan İngilice dil sınavlarından puan almış olmak, Lisans mezunu olmak gibi şartlar aranmaktadır. 

BAŞVURULAR

ilgili ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 24 Ocak 2019 tarihi itibari ile başladılar ve başvurularını en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Buna göre adaylar başvurularını TÜBİTAK resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı KPSS şartı personel alımı TÜBİTAK BİLGEM TÜBİTAK İdare Hizmetler Başkanlığı TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı TÜBİTAK resmi internet sitesi
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor