Reklamı Geç
Advert

TİHEK Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Başvurular Sona Ermek Üzere

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 13 Kamu Personeli Alımı KPSS sıralaması kullanılarak yapılacağını duyurdu. Sınava başvuru için 2017 ve 2018 KPSS puanları geçerli olacaktır.

TİHEK Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Başvurular Sona Ermek Üzere
TİHEK Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Başvurular Sona Ermek Üzere Admin
Bu içerik 2333 kez okundu.

Adaylarda aranan okul şartı olarak siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat ve işletme ve hukuk mezunu adayların başvurusu kabul edilecektir.

En az 4 yıllık eğitim veren fakültelerin, yukarıda belirtilen öğrenim dallarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak. 

2017 veya 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavlarından, yukarıdaki tabloda belirtilen puan türleri itibariyle 70 ve üzeri puan almış olmak. 01.01.2019 tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Başvurular 1 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar internet adresinde bulunan elektronik başvuru formu doldurulmak suretiyle yapılacaktır. Elektronik Başvuru Formunun çıktısı ıslak olarak imza edilip; diploma, KPSS sonuç belgesi ve 4 adet vesikalık fotoğraf eklenerek, son başvuru tarihi olan 01/02/2019 günü mesai bitimine kadar Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumunun Yüksel Cad. No: 23 Kızılay-ÇANKAYA/ANKARA iletişim adresine elden veya posta/kargo yoluyla teslim edilecektir.

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 13 Kamu Personeli Alımı KPSS sıralaması 2017 ve 2018 KPSS puanları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor