Reklamı Geç
Advert

THY En Az Lise Mezunu 1600 Kabin Memuru Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye'nin ve Dünyanın en prestijli hava yolu şirketi Türk Hava Yollarının 2019 yılı pilot ve diğer memur alım ilanları açıklanamaya devam ediyor.

THY En Az Lise Mezunu 1600 Kabin Memuru Alımı Gerçekleştirecek
THY En Az Lise Mezunu 1600 Kabin Memuru Alımı Gerçekleştirecek Admin
Bu içerik 5381 kez okundu.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekçi kabin memuru olmak isteyen adaylara önemli açıklamalar yaptı. Buna göre THY kaptan pilot, 2. pilot yetiştirilmek üzere pilot adayları alımları yapılacak. 

Ayrıca uçuş ekibinde ve kabin ekibinde görev yapmak üzere tecrübeli tecrübesiz eğitim düzeyinde en az lise mezunu olan kabin memurları da alınacak. 

THY Genel Müdürü Bilal Ekşinin adaylar yaptığı açıklamalar şu şekilde;

İNGİLİZCE ÖĞRENİN

Türk Hava Yollarında görev yapmak isteyen adaylar için THY Genel Müdür yapmış olduğu açıklamada "THY bünyesinde 11 bin kabin memuru ile size hizmet ediyoruz. 

Kabin ekibimizin hepsi İngilizce biliyor. 1193'ü İngilizce dışında ilave bir yabancı dil, 112 kişi ise 3. bir yabancı dil konuşuyor. Bu ekibin bir parçası olmak için İngilizcenizi geliştirin.

PİLOT VE KABİN MEMURU ALIMI

İstanbul yeni hava limanının açılmasıyla THY dünya genelinde ve yurt içi uçuş sayılarında artışlar meydana gelmeye devam ediyor Buna bağlı olarak kabin memuru alımı için geri sayım başladı. 

Şuanda kadrolarda kaptan pilot, 2. pilot, uçuş pilotu kadrolarında alımlar devam ediyor.

Türk Hava Yolları 2019 yılı pilot ve diğer memur alım ilanları Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekçi kabin memuru olmak isteyen adaylara önemli açıklamalar yaptı THY Türk Hava Yollarında görev yapmak isteyen adaylar THY G
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor