Reklamı Geç
Advert

Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında 3 Bin 251 Memur Alımı Yapılıyor

Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında 3 Bin 251 memur alımı yapıyor. Tercih kılavuzu Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında 3 Bin 251 Memur Alımı Yapılıyor
Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında 3 Bin 251 Memur Alımı Yapılıyor Sıla
Bu içerik 16421 kez okundu.

Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında kamuya 3 Bin 251 memur alımı yapılıyor. İlan Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Başvuruda bulunacak olan adayların bazı şartlara sahip olmaları gerekiyor. Bu kapsamda kamuya 3 Bin 251 memur alımı yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında 3 Bin 251 memur alımı tercih kılavuzunu resmi internet sitesi üzerinden yayınladı. Başvuruda bulunacak olan adayların tercih kılavuzunda yer alan kurallar doğrultusunda tercih yapmaları gerekmektedir.

Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında; 1834 ilkokul düzeyi, 1.073 lise, 182 önlisans düzeyi, 142 lisans düzeyi olmak üzere 3 Bin 251 memur alımı yapılacak.

Yayınlanan ilan ve tercih kılavuzu ile ilgili ayrıntılar Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinde yer alıyor. Başvuruda buluncak olan adayların ayrıca T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmamak, sağlık durumunun çalışmak için uygun olması, arşiv araştıması ve güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanmış olması gerekiyor.

Kamu kurum ve kuruluşları memur alım ilanı yayınladığında facebook grubumuz Güncel Haber Sevisinden sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Sosyal Hizmetler Kanunu Devlet Personel Başkanlığı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak