Reklamı Geç
Advert

Sağlık Bakanlığı Danışman Memur Alımı Yapacak

2019 yılı memur alımları kapsamında, Sağlık Bakanlığı danışman memur alımı yapılacağı aktarılıyor.

Sağlık Bakanlığı Danışman Memur Alımı Yapacak
Sağlık Bakanlığı Danışman Memur Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 6731 kez okundu.

Danışman memur alımı için adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olması, iletişim ve ifade yetenekleri gelişmiş, muhakeme yetenekleri yüksek olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, sağlık durumunu sağlık raporuyla belgeleyebilecek olması istenmektedir. 

Başvuracak adayların 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesinde belirtilen şartlara uygun olması gereklidir

Danışman memur alımları yapılacak

Sağlık Bakanlığı bünyesine Türkiye Sağlığın Geliştirilmesi Araştırması Metodoloji Danışmanlığı (1 kişi), Editörlük ve Sağlık Bilgisi Arama Davranışları/Sağlığı Geliştiren Davranış Değişimleri Bölüm Danışmanlığı (1kişi), Riskli Sağlık Davranışları Bölüm Danışmanı (1kişi), Çevre ve İş Sağlığı Bölüm Danışmanı (1kişi), Sağlık Hizmetleri Kullanımı ve Tarama Testleri Bölüm Danışmanı (1kişi) kadroları üzerinden danışman memur alımları gerçekleştirilecektir. 

Başvuru yapmak isteyen adaylar 04 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuruda adaylardan istenen belgeler ve başvuru formlarına yönelik bilgilendirmeler kılavuzda aktarılmıştır. 

2019 yılı memur alımları Sağlık Bakanlığı danışman memur alımı Danışman memur alımı için Danışman memur alımları yapılacak Sağlık Bakanlığı bünyesine
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
Seda     2019-01-24 Nereden başvuru yapılıyor??
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor