Reklamı Geç
Advert

Mülakatsız 1729 Memur Alımı Yapılacak

Milyonlarca aday tarafından merakla beklenen memur alımı için süreç geldi ve adaylar tercihlerini gerçekleştirdiler.

Mülakatsız 1729 Memur Alımı Yapılacak
Mülakatsız 1729 Memur Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1881 kez okundu.

ÖSYM tarafından açıklanan takvimde KPSS 2018/2 puanlarıyla yapılacak memur alım tercihleri için son tarih 20 Aralık 2018 saat 23.59 şeklinde belirtilmiştir. Milyonlarca adayın memuriyete giriş için tercih yaptığı önemli bir süreç olan KPSS 2018/2 tercih süreci bugün itibariyle sonlanıyor. 

Kamuya ve bağlı kuruluşlarındaki kadrolara çok sayıda alımın gerçekleştirildiği bu tercih döneminde; lise, önlisans ve lisans kadroları üzerinden memur alımları yapılıyor. 

Yapılan memur alımlarında adayların taşıması gereken şartlar ve özel koşullar hakkında bilgilendirmeler tercih kılavuzu üzerinden adaylara duyurulmuştu. Bizler de yaptığımız haberlerde bu önerilere yer vermeye çalışmıştık.

KPSS 2018/2 TERCİHLERİ SONLANIYOR

Bugün saat 23.59' a kadar tüm adayların tercih işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Tercih listesini oluşturan adayların, mutlak surette tercih listelerini onaylamaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Onaylanmayan tercih listesi sonrasında adayların tercihleri geçersiz sayılmaktadır. Onaylanan tercihleri sonrasında adaylar puanları ve tercih sıraları üzerinden yapılan hesaplamalarla, ilgili kadrolara mülakatsız memur olarak atanacaklardır. 

Toplamda 1729 kişilik memur alım sürecinin yaşanacağı bu ilanlarda, adayların merkezi atama işlemleri, gereken evrakların teslim edilmesi ve güvenlik soruşturması sonrasına gerçekleştirilecektir.

Milyonlarca aday tarafından merakla beklenen memur alımı ÖSYM tarafından açıklanan takvimde KPSS 2018 KPSS 2018 memur alımları 1729 kişilik memur alım süreci
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak