Reklamı Geç
Advert

KGM Memur Alımları Neden Yapılmadı?

Adaylar büyük bir merakla Kara Yolları Genel Müdürlüğü'nün memur alım ilanı yayınlamasını bekliyor. Ayrıntılar haberimizde...

KGM Memur Alımları Neden Yapılmadı?
KGM Memur Alımları Neden Yapılmadı? Sıla
Bu içerik 4977 kez okundu.
Adaylar büyük bir merakla Kara Yolları Genel Müdürlüğü personel alımlarının yapılacağı tarihi bekliyor. Geçtiğimiz günlerde KGM personel alımı hakkında bir haber paylaşmıştık.
 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamaya göre  Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları 700 memur alımı, karayolları genel Müdürlüğü 640 memur alımı yapacaktı.
Adaylar büyük bir heyecanla alımların yapılacağı tarihi bekliyor. Bu açıklamanın yapılmasıyla birlikte adaylar meraklı bir bekleyiş içerisine girdiler. Ancak memur alımları ile ilgili hala net bir bilgi verilmedi.

Binlerce kişi Kara Yolları Genel Müdürlüğü'nün memur alım ilanı yayınlamasını bekliyor ve bu konuda sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Alımlar  KPSS 2016 puanları ile yapılacaktı ancak süreç ilerledikçe adaylar 2016 KPSS puanlarının yanması ile ilgili endişe duyuyorlar.

Kara Yoları Genel Müdürlüğü memur alım ilanı yayınladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

 

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak