Reklamı Geç
Advert

Kamuya 7 Bin Memur Alımı Yapılıyor

Kamu kurum ve kuruluşları 7 Bin memur alımı yapıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kamuya 7 Bin Memur Alımı Yapılıyor
Kamuya 7 Bin Memur Alımı Yapılıyor Sıla
Bu içerik 12398 kez okundu.

Kamu kurum ve kuruluşları memur alım ilanı yayınladığında vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. Kamu kurum ve kuruluşları memur alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Birçok kamu kurumu bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Bu kapsamda kamu kuruluşlarına 7 Bin memur alımı yapılcak. Adalet Bakanlığı, TBMM, Orman Genel Müdürlüğü, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı çok sayıda memur alımı yapan kamu kurum ve kurulışları arasında yer alıyor.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı: Yayınlanan ilana göre Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere 425 personel alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adayların bazı şartlşara sahip olmaları gerekiyor. Başvurular 25 Ekim 2017 tarihinde başlayacak. Adaylar başvurularını 5 Kasım 2017 tarihine kadar yapacaklar

TBMM Memur AlımıTBMM 192 memur alımı başvuruları 16 Ekim - 30 Ekim 2017 tarihleri arasında TBMM başkanlığın internet sitesinden online olarak yapılacaktır. Alım yapılacak personel şu şekilde; arşivci, ofsetçi, inşaat mühendisi, elektrik elektronik teknisyeni, inşaat mühendisi, sıhhi tesisatçı, yangın söndürme eri, bilgisayar teknisyeni, şoför, sesçi, memur, kameraman, görsel tasarımcı, mimar, montajcı, yönlendirme memuru alımları yapılacak.

Adalet Bakanlığı:  Adalet Bakanlığı yayınladığı ilanlarla toplamda 7 Bin 611 memur alım ilanı yayınladı. Adalet Bakanlığı 1500 Adli Yargı Hakim ve Savcı alımı yapıyor. Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 3 Bin 611 memur alımı yapıyor.  Ayrıca Adalet Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere 2 Bin 500 sözleşmeli personel alm ilanı yayınladı.

Orman Genel Müdürlüğü: Orman Genel Müdürlüğü 125 orman muhafaza memuru alımı yapıyor. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş olan bazı şartlar bulunuyor.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

 

Kamu kurum ve kuruluşları memur alımları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak