Reklamı Geç
Advert

Kamuya 110 Bin Memur Alınacak

Başbakan Binali Yıldırım personel alımları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ayrıntılar haberimizde...

Kamuya 110 Bin Memur Alınacak
Kamuya 110 Bin Memur Alınacak Sıla
Bu içerik 12063 kez okundu.

Başbakan Binali Yıldırım Kilis Valiliğin'de yapılan toplantıda açıklamalarda bulundu.  Başbakan Binali Yıldırım 2018 yılı personel alımları ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. 2017 yılının bitmesine kısa bir süre kaldı, kamu kurum ve kuruluşları 2017 yılı içinde binlerce memur alımı yaptı. 2017 yılının bitmesiyle adaylar arasında merak edilen bir konuda 2018 yılında kamu kurum ve kuruluşlarının ne kadar memur alımı yapacağı oldu.

Başbakan Binali Yıldırım açıklamalarında; " 2018 yılında devletin  daha kaliteli ve daha eksiksiz şekilde hizmet vermesi için Milli Eğitim Bakanlığı'na 20 Bin, Sağlık Bakanlığına 36 Bin, Diyanet İşleri Başkanlığına 9 Bin 500, Gençlik ve Spor Bakanlığına 10 Bin 900,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına 2 Bin, üniversite hastanelerine 7 bin, üniversitelerimize 7 Bin yeni personel alınacak. Böylelikle bütün kurumlarımıza 110 Bin yeni memur alımı yapılacak." açıklamalarını yaptı.

2018 yılı pğersonel alım ilanları yayınlanmaya başladığında fazce book grubumuz Güncel Haber servisinde sizleri haberdar edeceğiz.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

memur alımı kamu memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak