Reklamı Geç
Advert

Kadın Polis Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyor. Peki kadın polis alımında kontenjan sayısı arttırılacak mı?

Kadın Polis Alımı Ne Zaman Yapılacak?
Kadın Polis Alımı Ne Zaman Yapılacak? Sıla
Bu içerik 8630 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere dönem dönem polis alımları yapıyor. Ancak kadın polis alımlarından kontenjanlar beklenen sayının altında kalıyor. İlanlar Polis Akademisi Başkanlığı resmi interne sitesi üzerinden yayınlanıyor. İlanlar yayınlandıkça sizlerle paylaşıyoruz.

Emniyet Genel Müdürlüğü son olarak 10.000 erkek polis alımı yaptı. Bu dönemde alımlar Polis Meslek Yüksek Okullarına yapılmıştı. Yayınlanan bu ilanlardan sonra Polis Özel Harekat alımı için ilan yayınlanmadı. Adaylar büyük bir merakla yeni polis alımının yapılmasını bekliyorlar. Peki yeni dönem kadın polis alımları ne zaman yapılacak?

Adaylar kadın polis alımı için sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyor. Kadın polis alımında kontenjan sayısının arttırılması için taleplerini ilettler. Kadın polis alımı ile ilgili konu TBMM toplantılarında da gündeme gelmişti. Kadın polis alımlarının ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Kadın polis alımları hakkında açıklama yapıldığında facebook grubumuzGüncel Haber Servisindensizlerle paylşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

kadın polis alımı POMEM alımı PÖH
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek