Reklamı Geç
Advert

Kadın Erkek En Az Lise Mezunu 60 Zabıta ve İtfaiye Alımı Yapılacak

Kadın erkek en az lise mezunu 60 memur alımı (zabıta itfaiyeci) başvurusu 11 Ocak 2018 de bitiyor. Alım kadrolu memur alımı olarak yapılıyor.

Kadın Erkek En Az Lise Mezunu 60 Zabıta ve İtfaiye Alımı Yapılacak
Kadın Erkek En Az Lise Mezunu 60 Zabıta ve İtfaiye Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 5218 kez okundu.

Alımı yapılacak 60 personel 30 zabıta memuru 30 itfaiye eri olarak görevlendirilecektir.

Alımı yapılacak 30 kişi itfaiye eri alımına sadece erkek adaylar başvuru yapabiliyor. 30 zabıta memuru alımına bay ve bayan adaylar başvurabilir.

15 itfaiye eri alımı için lise ve dengi okul mezunu olması, 15 zabıta memuru alımı için lise mezunu olması ve 15 zabıta memuru için her hangi bir ön lisans mezunu olması gerekmektedir.

İtfaiye eri alımı 15 kişi için; İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, İnşaat Teknikerliği, Elektrik Teknikerliği, Otomotiv Teknikerliği, Makine Teknikerliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Ön lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği.

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM’nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı ve  2 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacaktır).

Ortak şart olarak KPSS 70 puan istenmesidir. Başvurular şahsen Belediye 11 Ocak 2019 da sona eriyor.

Kadın erkek en az lise mezunu 60 memur alımı zabıta itfaiyeci kadrolu memur alımı 60 personel 30 zabıta memuru 30 itfaiye eri 30 kişi itfaiye eri alımı 30 zabıta memuru alımı 15 itfaiye eri alımı 15 zabıta memuru alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak