Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden: Büro Memuru ve Hasta Kayıt Memuru Alımları Yapılacak

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yapılan memur alımlarının dışında, özel sektör işletmelerine ve kuruluşlarına yönelik memur personel alımlarını da yayımlayan İŞKUR, hastanelere hasta kayıt kabul memurları alımlarını da yayımlamış durumdadır.

İŞKUR Üzerinden: Büro Memuru ve Hasta Kayıt Memuru Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Büro Memuru ve Hasta Kayıt Memuru Alımları Yapılacak Admin
Bu içerik 5799 kez okundu.

Bu kadronun dışında büro memuru kadrosu için de ilanlar yayımlanmış ve kamuoyuna duyurulmuştur. İŞKUR üzerinden başvuruları alınacak olan bu ilanlar, Türkiye geneli özel hastanelere ve özel işletmelere yönelik gerçekleştirilmektedir. 

Hasta kayıt memurları alımı

Yayımlanan ilanlarda, hastane bünyesinde görev alacak kişilerin; hastaların evrak girişlerinin sağlanması, sonuçlarının alınması ve sisteme girilmesi, hastane içi dosyalama işlemlerinin elektronik ortamda yapılması, hastanın ilgili birimlere yönlendirilmesi, hastanın randevu süreçlerinin kontrol edilmesi ve sağlanması, hastanın evraklarının dosyalanması ve elektronik ortama aktarılması gibi işlemleri yapmaları beklenecektir. Bu pozisyona başvuracak kişilerin, bilgisayar kullanımının iyi olması, MS-Office programlarını kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Büro memuru alımları

İlgili pozisyona başvuracak kişilerin, işletme içi evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanması, gerektiğinde elektronik ortama aktarılması, ofis dosyalarının veya arşiv kayıtlarının düzeninin sağlanması, faturalarının kesilmesi, işletme içi müşterilerle ilgilenilmesi veya ofis içerisinde ihtiyaç olabilecek ve iş yeri amiri tarafından verilecek görevlerin yerine getirilmesi gibi işler yapacaklardır.

İlanlara başvuracak kişiler İŞKUR açık iş ilanları bölümünden Büro memuru veya hasta kayıt memuru şeklinde aramalar gerçekleştirerek, ilanlara ulaşabilirler. Başvurular öncesi üye profillerindeki bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunması gerekmektedir.

özel sektör işletmeleri memur personel alımları İŞKUR memur alımları hastanelere hasta kayıt kabul memurları alımları İŞKUR üzerinden başvurular İŞKUR açık iş ilanları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor