Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Başvuruları Başladı: 186 Memur Alımı Yapılacak

BOTAŞ İŞKUR başvuruları başladı. BOTAŞ 186 memur alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 4 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar devam etmektedir.

İŞKUR Başvuruları Başladı: 186 Memur Alımı Yapılacak
İŞKUR Başvuruları Başladı: 186 Memur Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 6718 kez okundu.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve bağlı bulundukları şehir merkezlerine BOTAŞ 186 kamu personeli alacak. 

Başvuruları iş kurumu üzerinden yapılacak ilan detayları şöyle;

Alımı gerçekleştirecek şehirler Ankara, Bursa, İzmir, Diyarbakır, Ağrı, Erzurum, Ardahan, Kayseri, Kahramanmaraş, Sivas, İstanbul, Aksaray, Tekirdağ, Batman, Adana ve Hatay şehirlerine alınacaklar.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. 

İŞKUR’da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

İlana müracaat eden adayların 01.01.2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları (01/01/1984 tarihinden sonra doğanlar) gerekmektedir. 

İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

BOTAŞ İŞKUR başvuruları başladı BOTAŞ 186 memur alımı gerçekleştiriyor Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Bölge Müdürlükleri ve bağlı bulundukları şehir merkezlerine BOTAŞ 186 kamu personeli iş kurumu üzerin
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak