Reklamı Geç
Advert

İçişleri Bakanı Soylu: 3600 Ek Gösterge İle İlgili Çok Önemli Açıklama Yaptı

TBMM'de bütçe görüşmeleri devam ediyor. Buna göre İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bütçe görüşmeleri tamamlandı.

İçişleri Bakanı Soylu: 3600 Ek Gösterge İle İlgili Çok Önemli Açıklama Yaptı
İçişleri Bakanı Soylu: 3600 Ek Gösterge İle İlgili Çok Önemli Açıklama Yaptı Admin
Bu içerik 274 kez okundu.

TBMM'de devam eden bütçe görüşmelerinde milletvekillerinin sorularını cevaplandıran İçişleri Bakanı Soylu, polis memurlarının 3 Bin 600 Ek Gösterge ile ilgili de açıklama yaptı. Yapılan açıklamalarda polis memurlarına müjde çıktı.

3600 EK GÖSTERGE VERİLECEK

Bilindiği gibi ek göstergesi 2200'den 3600'e çıkartılması için çalışma başlatıldı. Öğretmen, hemşire, din görevlisi ve idarecileri ve polis memurlarına ek gösterge verilmesi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. 

Belirtilen kamu görevlilerine 3600 ek gösterge verilip verilmeyeceği adaylar tarafından çokça sorulmakta. Bakan Soylu sorular üzerinde özetle; 3600 ek gösterge verilecek iki artı iki dört bu kadar net, Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi polisi memurlarına ek gösterge verilecek. 

Ayrıca Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde açıklanan ikinci yüz günlük eylem planında öğretmenlere 3600 ek gösterge çıkarılacağına dair madde bulunduğu belirterek, diğer kamu görevlilerine de ek gösterge verilmesi konusunda tereddüt bulunmaması gerektiği söylendi.

TBMM'de bütçe görüşmeleri İçişleri Bakanlığı Sağlık Bakanlığı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bütçe görüşmeleri TBMM İçişleri Bakanı Soylu polis memurları 3 Bin 600 Ek Gösterge ile ilgili de açıklama polis memurla
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak