Reklamı Geç
Advert

Hastanelere Binlerce Temizlik Personeli Alımı Yapılacak

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına 2018 yılının son memur alımları yapılıyor. Kamu kurumlarına olduğu kadar özel sektörler için de bu durum geçerliliğini koruyor.

Hastanelere Binlerce Temizlik Personeli Alımı Yapılacak
Hastanelere Binlerce Temizlik Personeli Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 970 kez okundu.

Mevcut personel ihtiyaçlarının karşılanması, 2019 yılına tam kadro personel ile geçiş yapmak isteyen işletmeler ve kurumlar, memur alım ilanlarını, personel alımlarını duyuruyorlar. 

Çok sayıda kamu kurumu ve kuruluşun ilana çıktığı bu dönemde, özel sektör firmaları da ilana çıkmış durumda. Özellikle hastanelere de çok sayıda personel alımının yapıldığını görmek mümkün. 

Binlerce kişilik hastane personel alım ilanı yayımlanmış, başvuru süreçleri için adımlar atılmış durumda.

BİNLERCE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

Temizlik görevlisi pozisyonuna başvuracak adayların T.C vatandaşı olmaları, askerlikle ilişiklerinin bulunmaması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, sağlık problemi bulunmaması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, takım çalışmasına yatkın olması, güleryüzlü ve hizmet odaklı çalışmayı benimsemiş olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması gibi niteliklere sahip olması gerekmektedir.

Kamu kurumları özel sektörler Kamuya ve bağlı kuruluşlar 2018 yılının son memur alımları Mevcut personel ihtiyaçlarının karşılanması 2019 yılına tam kadro personel ile geçiş yapmak isteyen işletmeler ve kurumlar memur alım il
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak