Reklamı Geç
Advert

Halkbank Bünyesine Memur Alımları Devam Ediyor

Halkbank tarafından yayımlanan duyuruda, ilgili başvuru koşullarını taşıyan adaylar arasından sınavla memur alımı yapılacağı aktarıldı.

Halkbank Bünyesine Memur Alımları Devam Ediyor
Halkbank Bünyesine Memur Alımları Devam Ediyor Admin
Bu içerik 4880 kez okundu.

Duyuruda adayların başvurularda dikkat etmesi ve bilmesi gerekenler, başvuru tarihleri ve uygulanacak sınavın detayları aktarıldı. 

Duyuruda halkbank memur alımı başvuru şartları ve diğer detaylarına kılavuz üzerinden yanıt verilirken, adayların sınavla alınacağı vurgulandı. 

Başvurular ve diğer detaylar

Sınav tarihi: 27 Ocak 2019 Pazar saat: 10.00

Yazılı sınav İstanbul' da Yıldız Teknik Üniversitesi kampüslerinde gerçekleştirilecek olup, adayların bu tarih ve saatte ilgili adreslerde bulunmaları gerektiği aktarılmıştır. 

Katılım sağlayamayan adaylara yönelik ikinci bir sınav uyuglanmayacaktır. Sınav giriş belgeleri 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında https://sinav.yildiz.edu.tr/ adresinden temin edebileceklerdir. 

Başvurular https://sinav.yildiz.edu.tr/halkbank/ adresi üzerinden alınacaktır. İlana en az 4 yıllık bölümlerden mezun olmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuru yapacak erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ya da 31.07.2019 tarihine kadar tecil edilmiş olması gerekmektedir. Bedelli askerlikten yararlanacak olanlar da ilana başvuru yapabilirler. 

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar, 45 TL sınav ücretini HalkBankası şubelerinden yatırarak, başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. 01.01.1989 ve sonrası doğumlu olanlar ilana başvuru yapabilirler. 

Sınav Başvuru Formu” aday tarafından eksiksiz olarak doldurulacak ve son 6 ay içerisinde çekilmiş JPEG formatında vesikalık fotoğraf, sınav başvuru formuna eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan veya belirtilen özellikleri taşımayan fotoğrafla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Halkbank tarafından yayımlanan duyuru sınavla memur alımı halkbank memur alımı başvuru şartları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak