Reklamı Geç
Advert

Gençlik ve Spor Bakanlığında Kamu Personeli Memur Alımları İçin Yeni Bir Açıklama Yapıldı

2018/2 KPSS sonuçlarında yerleşen adayalar için teslim etmesi istenilen evraklar açıklandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığında Kamu Personeli Memur Alımları İçin Yeni Bir Açıklama Yapıldı
Gençlik ve Spor Bakanlığında Kamu Personeli Memur Alımları İçin Yeni Bir Açıklama Yapıldı Admin
Bu içerik 1137 kez okundu.

Buna göre adayların 16 Ocak tarihine kadar mesai saatleri içerisinde Ankara Altındağ ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Atama ve Kadro Şube Müdürlüğüne istenilen evrakları teslim etmeleri istenildi. Adayların şahsen ya da posta yolu evrak teslim edebilecekler.

GSB'ye merkezi atamalarda Lisans mezunu olarak 65 personel atanmıştı. 2018/2 merkezi atamalarda lise, ön lisan ve lisans mezunu olarak atamaları geçtiğimiz günlerde gerçekleşen personeller için yeni bir açıklama yapıldı. 

Buna göre adayların KPSS sonuçlarında atamaları olan adaylar 16 Ocak tarihine kadar evrak teslim etmeleri gerekli olacak. İstenilen evrakları dilekçe ekinde nüfus cüzdanı fotokopisi, mezuniyet belgesi, aslı ya da onaylı örneği, ortaokul yada lise hazırlık okuyan adaylar ile yüksek lisans ve üst öğrenim görenler belgeleri, 6 vesikalık fotoğraf 4,5-6 cm altı ay içerisinde çekilmiş, sağlık durum belgesi, adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi, yabancı dil puanı varsa, güvenlik soruşturması formu, 2 adet nitelik kodlarında belirtilen belgeler (varsa) dilekçe ekinde şahsen yada posta yolu ile Ankara Altındağ ilçesinde bulunan Gençlik ve Spor bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığına teslim edebilecekler. 

Daha Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin Tıklayın

2018/2 KPSS sonuçlarında yerleşen adayalar için teslim etmesi istenilen evraklar Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Atama ve Kadro Şube Müdürlüğü 2018/2 merkezi atamalarda lise ön lisan ve lisans mezunu GS
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak