Reklamı Geç
Advert

ESTRAM Toplu Taşımacılık İşlerinde Çalıştırılmak Üzere 18 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

ESTRAM hafif raylı sistemler ulaşım (Eskişehir) toplu taşıma işinde otobüs şoförü olarak 18 sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır.

ESTRAM Toplu Taşımacılık İşlerinde Çalıştırılmak Üzere 18 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
ESTRAM Toplu Taşımacılık İşlerinde Çalıştırılmak Üzere 18 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1311 kez okundu.

En az 1 yıllık ehliyet sahibi olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Kamu personeli alımı için alınacak personeller Eskişehir il sınırları içerisinde görev yapacaklardır. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

ESTRAM personel alımı sürekli olarak yapılmakta olup alınacak otobüs şoförleri 05:30 / 13:00 ile 13:00 / 21:00 saatleri arasında vardiyalı olarak görev yapacaklardır. Türk vatandaşı olan herkesin başvuru yapabileceği personel alımına başvurular 9 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için adaylarda aranan şartlar; E sınıfı veya Otobüs kullanmaya yeterli sınıfta ehliyete sahip olmak, SRC 1/3 belgesi sahibi olmak ve psikoteknik belgesine sahip olmak gerekmektedir. Personel alımına yalnızca erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Personel alımı için başvuru yapacakların son başvuru tarihi olan 9 Şubat 2019 Tarihine şahsen ESTRAM hafif raylı sistemler ulaşım’a giderek 10:00 ile 14:00 saatleri arası müracaat etmeleri ve görüşme yapmaları gerekmektedir.

ESTRAM hafif raylı sistemler ulaşım Eskişehir toplu taşıma işinde otobüs şoförü olarak 18 sözleşmeli personel alımı yapılmakta ESTRAM personel alımı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için Personel alımı için
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor