Reklamı Geç
Advert

En Az Lise Mezunu Mülakatsız 1742 Büro Memuru Alımı Yapılacak

Kamuya memur alımlarında son günlere yaklaştığımız 2018 yılı Aralık ayı itibariyle KPSS puanları üzerinden mülakatsız olarak KPSS 2018/2 tercihleriyle memur alımları yapılıyor.

En Az Lise Mezunu Mülakatsız 1742 Büro Memuru Alımı Yapılacak
En Az Lise Mezunu Mülakatsız 1742 Büro Memuru Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1550 kez okundu.

Son tarihi 20 Aralık 2018 saat 23.59 olarak aktarılan bu tercih işlemleriyle, mülakatsız olarak toplamda 1729 memur alımı yapılmaktadır. KPSS puanlarıyla tercihlerini yapmayan adaylarımızın, tercih işlemlerini tamamlayıp listelerini onaylamalarını önermekteyiz. 

1742 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILACAK

Kamu ve özel sektör ilanlarını yayımlayan İŞKUR üzerinden 1742 büro memuru alımı yapılacaktır. Büro memuru alımına başvurmak isteyen adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, ofis içerisindeki araç ve gereçleri kullanabiliyor olması, kendisini geliştirmeye açık olması, mesai saati kavramına özen gösterecek şekilde çalışmayı benimsemiş olması, ofis içerisindeki düzen ve tertibatın sağlanmasında sorumluluk alabilecek olması, en az lise mezunu olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmuyor olması gerekmektedir. 

Başvuru yapmak isteyecek adaylar, ilanlara İŞKUR açık iş ilanları alanından büro memuru yazarak ulaşabilirler. İŞKUR üzerinden yapılacak başvurularda, adayların üye bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması önemlidir. 

Hak kayıpları ya da mağduriyet yaşanmaması adına, bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra başvuruların yapılmasında fayda bulunmaktadır.

Kamuya memur alımları KPSS puanları üzerinden mülakatsız olarak KPSS 2018 memur alımları 1729 memur alımı KPSS puanları Kamu ve özel sektör ilanlarını yayımlayan İŞKUR üzerinden 1742 büro memuru alımı İŞKUR İŞKUR üzerinden ya
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak