Reklamı Geç
Advert

En Az Lise Mezunu: 50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak

Kamuya yönelik memur alımlarının yanı sıra, özel sektör memur alımlarının da sayısı 2018 senenin son haftalarına geldiğimiz şu günlerde artış göstermiş durumdadır.

En Az Lise Mezunu: 50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak
En Az Lise Mezunu: 50 Pasaport Memuru Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1428 kez okundu.

2018 sene sonlanmadan mevcut personel ihtiyacını karşılamak ve yeni seneye tam kadro, otpimum hizmet potansiyeliyle girmek isteyen tüm kurum ve işletmeler için alımlar yapılmaktadır. 

Bu alımlar memurluk kadrolarına yönelik olarak da çok sayıda yapılıyor. Düz memurluk, apron memuru, pasaport memuru gibi kadrolara yönelik çok sayıda alımlar kamuoyuna duyuruluyor.

Atatürk Havalimanında görev almak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 50 pasaport memuru alımı yapılacaktır. 

Yapılacak pasaport memuru alımı için, adayların taşıması gereken şartlar ilan bağlantılarında detaylı olarak aktarılmıştır. Bu alımlara yönelik ortak şartlar; kamu haklarından mahrum olmamak, en az lise mezunu olmak, kendisine verilecek görevlerine yerine getirebilecek olmak, hizmet odaklı çalışma prensibini benimsemiş olmak, güleryüzlü hizmette bulunmak, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip olmak, vardiyalı çalışma temposuna ayak uyduracak olmak, bayanlarda 1,60 m ve erkeklerde 1,70 m boyun üzerinde olmak, temsil yeteneği güçlü olmak, 33 yaşını aşmamış olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olmak, kariyer hedefi olan ve planlı çalışma disiplinini benimsemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Kamuya yönelik memur alımları özel sektör memur alımları mevcut personel ihtiyacını karşılamak memurluk apron memuru pasaport memuru Atatürk Havalimanında görev almak üzere 50 pasaport memuru alımı pasaport memuru alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak