Reklamı Geç
Advert

Derik Belediyesi Bünyesine: 55 KPSS İle Memur Alımı Yapılacak

2019 yılı memur alımları hız kesmeden devam ediyor. Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi (DPB) üzerinde ilana çıkan belediyeye, ilan şartlarını taşıyan adaylar arasından KPSS puanlarıyla çeşitli memurluk kadrolarına alımlar yapılmaktadır.

Derik Belediyesi Bünyesine: 55 KPSS İle Memur Alımı Yapılacak
Derik Belediyesi Bünyesine: 55 KPSS İle Memur Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1249 kez okundu.

İlgili ilanda aktarıldığı üzere belediye bünyesine zabıta, veznedar, muhasebe, evlendirme memuru gibi kadrolara alımlar gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlara başvurular KPSS puanları üzerinden yapılacak olup, başvuru için adayların taban puan olarak 55 KPSS puanına sahip olmaları beklenmektedir. 

Başvuru şartları ve 55 kpss memur alımı detayları

Derik Belediyesi bünyesine yapılacak olan alımlarda, kamu haklarından mahrum edilmemiş, sağlık problemi bulunmayan, terör örgütleriyle ismi anılmamış, en az lise mezunu olan, KPSS' den en az 55 puan almış olan, temsil yeteneği güçlü, ifade becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, kamu görevinden disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyan, muhakeme yeteneği gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, hizmet odaklı çalışma anlayışını benimsemek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek şeklinde özetlenen şart ve niteliklere uygun olunması gerekmektedir. 

Ayrıca adayların zabıta memuru için fiziksel şartlara uygun olması (boy, kilo, vücut endeksi gibi.) gerekli görülmektedir. İstenen başvuru belgeleriyle birlikte 04/02/2019 ve 08/02/2019 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. 

2019 yılı memur alımları Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi KPSS puanlarıyla çeşitli memurluk kadrolarına alımlar KPSS puanları üzerinden yapılacak 55 KPSS puanına sahip olmaları Derik Belediyesi bünyesine yapılacak
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak