Reklamı Geç
Advert

Cumhurbaşkanlığı Bünyesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre "Sözleşmeli Personel Çalıştırıma İlişkin Esaslar" çerçevesinde yapılacak yazılı ve sözlü sınavlar sonucuna göre çalışmaya hak kazanan adayların; Basın, yayın ve enformasyon hizmetlerinde çalıştırılmak üzere (9) adet Basın-Enformasyon Personeli alınacağı açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı Bünyesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Cumhurbaşkanlığı Bünyesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 577 kez okundu.

Başkanlık tarafından yapılacak olan kamu personeli alım ilanları sözleşmelerde yazan süre itibariyle çalışacağını, kadrolu bir alım yapılmayacağı açıklandı.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Cumhurbaşkanlığı bünyesine yapılacak olan personel alım ilanları için aranan şartlar şu şekildedir; "T.C vatandaşı olmak, Devlet Memurlar Kanunun 48.'inci maddesinin (A) fıkrasının 4,5,6 ve 7'inci bentlerini taşıyor olmak, İş alımı yapılacak pozisyonlar için istenilen diplomalara sahip olunması, YDS snavına katılarak dil bilgisini tescillendirmiş olmak, Erkek adayların askerlik ile ilgili sorunu kalmamış olması" adaylardan istenilen genel başvuru şartlarındandır. Adayların genel başvuru şartlarını taşımadan başvurularını yapmış olması başvurularının geçersiz sayılacağı bildirildi.

Yazılı ve sözlü sınav sonuçları www.iletisim.gov.tr adresinden ilan edileceği açıklandı. Adayların mülakat adımlarından sonra 15 gün içerisinde eksik belgelerinin tamamlanmasıyla birlikte işlelerine başlamaları zorunlu olduğu belirtildi. 

Eksik belge getiren adayların atamaları yapılmış olsa da iptal olacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre Basın-Enformasyon Personeli alınacağı Cumhurbaşkanlığı bünyesine yapılacak olan personel alım ilanları T.C vatandaşı olmak Devlet Memurlar Kanunun 48.'inci ma
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak