Reklamı Geç
Advert

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Büro Memuru Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden açıklanan 2 farklı ilanda toplamda 5 kişi istihdam edilecek.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Büro Memuru Alımı Yapacak
Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Büro Memuru Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 1805 kez okundu.

Adayların bu iki ilana başvurularda iki yıllık önlisans bölümlerinden mezun olmaları istenildi. hangi bölüm mezunları başvurularda kabul edilecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale'de bulunan Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 10/07/2018 tarihli cumhurbaşkanlığı 1 nolu kararname ile kurularak kültürel değerleri korumak tahribatını ve yok olmasını önlemek turizme elverişli bütün imkanları ülke ekonomisine kazandırmak amacıyla faaliyet göstermekte.

Kurumun ihtiyaç bulunan alanlarındaki personel eksikliğinin giderilmesi için işkur üzerinden personel alımı yapacak. Adayların önlisans mezunu şu bölümlerden mezun olması gerekecek;

5 BÜRO PERSONELİ ALIMI

Büro memuru kadrosunda 2 farklı ilan için önlisans mezunu olmak gerekiyor. Maliye, Bilgisayar Programcılığı, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Bilgi Yönetimi Bilgisayar Destekli Muhasebe Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Büro Yönetimi Büro Yönetimi ve Sekreterlik İşletme Bilgisayar Operatörlüğü Adalet Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Halkla İlişkiler ve Tanıtım Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Sosyal Güvenlik Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Medya İletişim Posta Hizmetleri bölümü mezun olmak gerekli olacak. 

İlan açıklanmasının ardından 5 gün içerisinde işkur il ve şube müdürlüklerinden, işkur portal üzerinden başvuru yapılabilecek. 

İŞKUR üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Çanakkale'de bulunan Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı işkur üzerinden personel alımı işkur portal üzerinden işkur il ve şube müdürlükleri
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak