Reklamı Geç
Advert

BOTAŞ Bünyesine Yapılacak Olan Memur Alımları İçin Tarih Sonlanıyor

Geçtiğimiz günler itibariyle kamuoyuna duyurulan BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alım süreci için tarih sonlanıyor.

BOTAŞ Bünyesine Yapılacak Olan Memur Alımları İçin Tarih Sonlanıyor
BOTAŞ Bünyesine Yapılacak Olan Memur Alımları İçin Tarih Sonlanıyor Admin
Bu içerik 1013 kez okundu.

BOTAŞ bünyesine alınacak olan 186 memur için başvuru tarihi 04.01.2019 tarihi itibariyle sonlanacak. 

BOTAŞ bünyesine yapılan memur alımlarında, teknisyen; operatör, büro görevlisi, memur gibi kadroların yanı sıra mühendis, uzman yardımcısı, dispeçer gibi kadrolara da alımlar yürütülmektedir. 

Yayımlanan bu ilana başvurular 31.12.2018 tarihi itibariyle başlatılmıştır. Önlisans ve lisans mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri kadrolara yönelik ek nitelikler ve detaylar kılavuzda yer edinmiş, kamuoyuna duyurulmuştur. 

BOTAŞ MEMUR ALIMI SONLANIYOR

BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alımları için tarihte sona yaklaşıldı. Kamu haklarından uzaklaştırılmamış, sağlık problemi bulunmayan, kılavuzda belirtilen bölümleren mezun olmuş, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, mesai saatlerine özen gösterebilecek, kendini geliştirmeye açık, problem çözme odaklı çalışan, ifade ve muhakeme yetenekleri gelişmiş, temsil yeteneği bulunan kişilerin başvuruları değerlendirme sürecine alınacaktır. 

Kılavuzda belirtilen ve burada sayılan nitelikleri barındıran adaylar bu ilanlar için başvurularını 04.01.2019 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. 
İlan belirtilen tarihte 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx adresinde yayımlanmış ve başvuru süreci hala yürütülmektedir.

BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alım süreci BOTAŞ bünyesine alınacak olan 186 memur için başvuru tarihi BOTAŞ bünyesine yapılan memur alımları BOTAŞ bünyesine yapılacak olan memur alımları için
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak