Reklamı Geç
Advert

Belediye Başkanlıkları Daimi ve Geçici Olarak 33 İşçi Alımları Yapılacak

Belediye Başkanlıkları daimi ve geçici 33 işçi alımları yayımlandı. Başvuru CV veya şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuracaklar ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Belediye Başkanlıkları Daimi ve Geçici Olarak 33 İşçi Alımları Yapılacak
Belediye Başkanlıkları Daimi ve Geçici Olarak 33 İşçi Alımları Yapılacak Admin
Bu içerik 3339 kez okundu.

Kepsut Belediyesi (Balıkesir) 1 kişi Büro Memuru alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların en az ortaokul mezunu olması ve C Sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartı aranmaktadır. 

MEB onaylı bilgisayar işletmenliği belgesi sahibi adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımı için adayların 25 Ocak 2019 Tarihine kadar Kepsut belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Uzundere Belediyesi (Erzurum) 1 kişi Bilgisayar programcı alımı yapılacaktır. Belediye personel alımına başvurular başlamış olup başvuru yapacak adayların 29 Ocak 2019 Tarihine kadar başvuru dilekçesi ile şahsen Uzundere belediyesi personel başvuru yapılacaktır.

Göreme Belediyesi (Nevşehir) 1 kişi Beden işçisi alımı yapılacaktır. Bu ilana sadece bayan adaylar başvuru yapabilecek olup adayların 2 Şubat 2019 Tarihine kadar Belediye personele başvuru yapması gerekiyor.

Ayancık Belediyesi (Sinop) 30 kişi Beden işçisi alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup son başvuru Tarihi 25 Ocak 2019 olarak açıklanmıştır. Başvuruların şahsen belediye personele yapılması gerekiyor.

Belediye Başkanlıkları daimi ve geçici 33 işçi alımları Kepsut Belediyesi Balıkesir MEB onaylı bilgisayar işletmenliği belgesi sahibi Uzundere Belediyesi Belediye personel alımı Göreme Belediyesi Ayancık Belediyesi
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak