Reklamı Geç
Advert

Adalet Bakanlığı 7 Bin CTE 10 Bin Memur Alımı Yapacak

Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdülhamit Gül tarafından yapılan açıklamalarda, bakanlık bünyesindeki personel sayısına yer verilmişti.

Adalet Bakanlığı 7 Bin CTE 10 Bin Memur Alımı Yapacak
Adalet Bakanlığı 7 Bin CTE 10 Bin Memur Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 1395 kez okundu.

Bu açıklamalarda Adalet Bakanlığı bünyesine yapılacak olan memur alımlarına da vurgu yapılmış ve adaylara muhtemel sayı aktarılmıştı. Adalet Bakanı Gül açıklamalarında 7 bin civarında bir memur alımının Adalet Bakanlığı bünyesine yapılacağını kamuoyuna duyurmuştu. 

Katip, Şoför, Mübaşir, Memur kadrolarına alımlar yapılabilir

Daha önceki alımlarla benzer olarak, ilgi gören kadrolardan olan; zabıt katibi, şoför, mübaşir ve düz memur kadrolarına yönelik olarak adalet bakanlığı memur alımı gerçekleştirilebilir. 

Bu noktada memur alımı bekleyen adaylar için kadro dağılımı konusunda net bir sayı vermenin de mümkün olmadığını aktarmak isteriz. Önceki alımlarla sayıların benzerlik göstereceği düşüncesindeyiz.

CTE 10 Bin İnfaz Koruma Memuru (İKM) alımı bekleniyor

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine de ikm alımı yapılması ve cte memur alımı sürecinin yakın zaman içerisinde başlatılması bekleniyor. 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül memur alımları Adalet Bakanı Gül Adalet Bakanlığı bünyesine yapılacak olan Adalet Bakanlığı bünyesine yapılacağı CTE 10 Bin İnfaz Koruma Memuru Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine cte m
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak