Reklamı Geç
Advert

3274 Memur Alımı Kura Sonuçları Açıklanıyor

Kamuya memur alım sürecinde sıklıkla dile getirdiğimiz, 2828 sayılı kanun kapsamında gerçekleştirilecek olan memur alımı için yayımlanan ilana başvurular sonlandı.

3274 Memur Alımı Kura Sonuçları Açıklanıyor
3274 Memur Alımı Kura Sonuçları Açıklanıyor Admin
Bu içerik 698 kez okundu.

Adaylar tercihlerini gerçekleştirerek, memuriyet için önemli bir adım attılar. 2828 sayılı sosyal hizmetler kanunu kapsamında değerlendirilen, devlet tarafından koruma altına alınmış ve devlet eliyle yetiştirilmiş kişilerin kuraları bugün çekiliyor.

Kuralar çekiliyor

2828 sayılı kanun kapsamındaki hak sahiplerinin tercih işlemlerinin ardından bugün itibariyle kuraları noter huzurunda çekiliyor. 

Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekiminin ardından adayların kamudaki memurluk kadrolarına atamaları sağlanacak. Memur adayları tercih sonuçlarını DPB tarafından yapılan açıklamalayla öğrenebilecekler.

Vatandaşların katılımına kapalı olarak gerçekleştirilen noter huzurundaki kura çekiminin ardından adayların kamudaki kadrolara yerleştirilip, yerleştirilmedikleri kamuoyuna aktarılacak. 

Yapılacak açıklamalarla beraber, memuriyeti kesinlik kazanan adayların ilgili evraklarını teslim etmeleri gerekecek.

Kamuya memur alım süreci 2828 sayılı kanun kapsamında gerçekleştirilecek olan memur alımı 2828 sayılı sosyal hizmetler kanunu kapsamında 2828 sayılı kanun kapsamındaki hak sahiplerinin tercih işlemleri memurluk kadrolarına
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak