Reklamı Geç
Advert

2018 atama sayıları yeterli mi? +2 Personel desteği nedir?

Okuyucularımızdan gelen birçok soruyu , yetkili kişilere ulaştırarak 2018 atama sayıları yeterli mi? atama sayıları aratcak mı? yeni desteklerler neler olucak

2018 atama sayıları yeterli mi? +2 Personel desteği nedir?
2018 atama sayıları yeterli mi? +2 Personel desteği nedir? Admin
Bu içerik 7670 kez okundu.

2018 Atama ilanları beklenen düzeylere ulaşmadı. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise memur olmanın devlet  üzerindeki yükü ve yeni yapılanma sürecinin doğru oturtulması.Atama yapılırken iyi bir bütçe planlanması ve bu bütçe planına göre de atama sayısı yapılmalıdır. Bunun aksi bir durumda yapılacak her planlama ileriki süreçlerde etkisiz bir bütçe sorunuda karşı karşıya bırakacaktır.

Çok büyük bir atama geliyor !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklamaların üzerinden yaklaşık 6 ay önce yapmış oldukları açıklamalarla büyük bir atama planlaması yapıldığını söylemişlerdi.Kaynak araştırmalrı hızla devam ettiği sürülen bu atamalarda, sona gelindiği açıklandı.

Bütçe çok önemli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın her konuşmasında geçtiği bütçe planlaması atamaların neden beklediğini ve neden daha fazla atama yapılmadığını açıklıyor. Çünkü kalkınma paketlerinin hızla uygulamaya konulması ekonomide yükselişe üretimin artmasına ve kaynak yaratıldıktan sonra da devletin kademelerine memur alınması yönünde bir çalışmalar yapıalcağını söyleyebiliriz.

Bu konuda istihdam oranı her geçen gün düşüren teşvikler ve teşvik paketleri bu arada gelen en önemli tampon hareketlerdir.

+2 istihdam Katkısı

Devlet istihdam için maaş ve sigorta desteğini yaparak bu anlamda firmalardan büyük bir yük alımı yapmıştır. firmaların kalkınması demek ülkenin kalkınması demektir. Bu alanda devlet garantisi altında maaş ve sigorta desteği alan firmalar toparlayarak ekonomiye katkı yapacak ve daha sonraki dönemlerde bu katkılardan kalkılan ekonomide alımlar yapılacaktır.Firmalara 2 personel desteği vererek bu alımlarda yüksek maaşlar vererek herfirmaya katkı yapılması sağlanacak destek süreleri sürekli uzatılarak devam ediyor

Bu konudaki alım ilanına bu linkten ulaşabilirsiniz.

2018 atama sayıları atama sayıları yeni atamalar
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine İki Farklı Kadroda 37 Personel Alımı Yapılacak
Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine İki Farklı Kadroda 37 Personel Alımı Yapılacak
MNG Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak
MNG Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak