Reklamı Geç
Advert

100 Bin Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumları birçok personel alım ilanı yayınladı. Ayrıntılar haberimizde...

100 Bin Memur Alımı Yapılacak
100 Bin Memur Alımı Yapılacak Sıla
Bu içerik 10446 kez okundu.

Kamu kurumları 100 Bin memur alımı yapacak. İş arayan bireyler için umut olan istihdam seferberliği bir çok kişinin işe girmesini sağladı. Bu kapsamda yapılan çalışmalar hala devam ediyor. Bakanlıkla ve İŞKUR personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde şuanda 25 Bin 453 açık ilan yer alıyor. 4 Bakanlık yıl sonuna kadar yaklaşık olarak 68 Bin kişiyi istihdam edeceğini açıkladı.

Adalet Bakanlığı 2 Bin 750 hakim ve savcı, Gıda Bakanlığı 2500 personel, Sağlık Bakanlığı 12 500 personel, Milli Eğitm Bakanlığı 40 Bin öğretmen alımı yapmayı planlamaktadır.

Bu ilanların dışında bazı üniversiteler akademik personel alım ilanı yayınladı. Hacettepe üniversitesi 5 akademik personel, Akdeniz üniversitesi 1 akademik personel, İstanbul Teknik Üniversitesi 2 bilişim perssoneli, Fırat Üniversitesi 1 akademik personel, Ömer Halis Demir Üniversitesi 7 akademik personel,  Karabük Üniversitesi 30 akademik personel, Gazi Üniversitesi 8 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Memur ve personel alımı  haberlerinden anında bilgi almak ve ilanların başvuru tarihini öğrenmek istiyorsanız  facebook grubumuzu takip edebilirsiniz.

 

 

memur kamu personel
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine İki Farklı Kadroda 37 Personel Alımı Yapılacak
Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine İki Farklı Kadroda 37 Personel Alımı Yapılacak
MNG Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak
MNG Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak