Reklamı Geç
Advert

KPSS Tercih Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanlarıyla çok sayıda memur alımlarının gerçekleştirileceği KPSS 2018/2 tercih süreci için adaylara tanınan 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında tercihler gerçekleştirildi.

KPSS Tercih Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?
KPSS Tercih Sonuçları ne Zaman Açıklanacak? Admin
Bu içerik 337 kez okundu.

Milyonlarca aday tarafından merakla beklenen tercih sürecinin ardından, adaylar tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladılar. 

Çok sayıda kişi tarafından tercihler yapıldı ve kamuda memuriyetin önemli bir adımı olan tercih süreci geride kaldı. Adaylar artık yaptıkları tercihlerle, puanları, branş bazında sıralamaları ve tercih sıraları üzerinden yapılacak sıralamalarla, kamudaki tercih ettikleri kadrolara yerleştirilecekler. 

Çok sayıda bakanlık ve kuruluş bünyesine açılan kadrolara yapılan bu tercihler ne zaman açıklanacak? Merkezi atama işlemleri ne zaman gerçekleştirilecek

Daha önceki tercihlerde 1-2 haftalık süreç içerisinde sonuçlar açıklanmış ve kamuoyuna bilgilendirme gerçekleştirilmişti. Bu tercih işlemlerine yönelik sonuçların da Ocak ayının ilk ve ikinci haftası arasında açıklanması bekleniyor.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS çok sayıda memur alımları KPSS 2018/2 tercih süreci memur alımlarının gerçekleştirileceği KPSS 2018/2 tercih süreci kamuda memuriyetin önemli bir adımı olan tercih süreci Merkezi atama işlemle
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak