Reklamı Geç
İş Yönlendirme Garantili Eğitim

Kahta Eğitim Merkezi KPSS Yetenek Sınavlarına Hazırlıyor

Adıyaman’ın Kahta İlçesindeki Halk Eğitim Merkezi , gençliğe ve vatandaşlara sağlıklı imkanlar sunmak ve yetenekleri doğrultusunda başarılı olmalarını sağlamak amacıyla yetenek sınavları hazırlıyor.

Kahta Eğitim Merkezi KPSS Yetenek Sınavlarına Hazırlıyor
Bu içerik 63 kez okundu.
Devlet Teşviği

İlçe Halk Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan kurslar ile KPSS ve benzeri sınavlara hazırlanan kişiler için klavye hızlı yazma teknikleri gibi sınavlara hazırlıyorlar. Öğrencileri ise güzel sanatlar fakülteleri ve güzel sanatlar liselerinin yaptığı öğrenci alımlarındaki yetenek sınavlarına hazırlıyorlar.

 

Halk Eğitim Merkezi, KPSS ve benzeri sınavlara hazırlanan memur adaylarını usta öğrenciler tarafından eğiterek onları sınavlara hazırlıyorlar.

Eğitim Merkezinin Resim Öğretini Mehmet Yılanlı: "Açtığımız kurslar sayesinde halk eğitim merkezimizde güzel sanatlar lisesi ve fakültelere öğrenci hazırlıyoruz. Her yıl yaklaşık 6 öğrencimiz üniversiteyi kazanırken 10 tane öğrencimiz ise güzel sanatlar lisesini kazanıyor. Bunun dışında sosyal aktive amaçlı gelen öğrencilerimizde oluyor. Tüm Kahtalı hemşerilerimizi bekliyoruz" dedi.

Ülkede bu gibi eğitim merkezi faliyetlerinin artması gerektiğini de ileten Yılanlı, bütün kpss adaylarına başarılar diledi.

Teşvik Programlarında %97.3 Başarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüpraş En Az Lise Mezunu Personel Alıyor
Tüpraş En Az Lise Mezunu Personel Alıyor
Afyon Kocatepe Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak