Reklamı Geç
Advert

Kara Kuvvetleri Komutanlığı: En Az İlköğretim Mezunu Sözleşmeli Er Alımı Yapacak

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alacak En Az İlköğretim Mezunu.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı: En Az İlköğretim Mezunu Sözleşmeli Er Alımı Yapacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığı: En Az İlköğretim Mezunu Sözleşmeli Er Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 320 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde sözleşmeli ilköğretim mezunu er alımı ilanı yayımlayan Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK), en az ilköğretim mezunu olan adayların başvuru şartlarını aktarmıştır. 

En az ilköğretim mezunu olan ve belirtilen şartları taşıyan adaylar başvurularını 31.12.2018 tarihine kadar gerçekleştirebilirler. Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar; T.C vatandaşı olmak, 01 Ocak 1993 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesindeki görevinden sebebi ne olursa olsun uzaklaştırılmamış olmak, daha önce uzman erbaş, sözleşmeli er gibi statülerde istihdam edilmemiş olmak, kamu haklarını kullanmaktan mahrum edilmemiş olmak, herhangi bir suçtan dolayı 1 aydan fazla hüküm giymemiş ya da ceza almamış olmak, devletin birliğine ve güvenliğine zarar vermeye çalışan, çalışmış herhangi bir oluşum ve örgütle ismi anılmamış olmak, askerliğe elverişli olmak, boy ve kilo şartlarını taşımak şeklinde aktarılmaktadır.

İlköğretim Mezunu Sözleşmeli Er Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak isteyen adaylar, ilgili ilana başvurularını www.msb.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 31.12.2018 tarihine kadar başvurularını istenen belgelerle birlikte yapmalıdırlar. 

Evraklarını teslim etmeyen, başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edilen adayların sözleşmeli er alımı başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alacak sözleşmeli ilköğretim mezunu er alımı ilanı Kara Kuvvetleri Komutanlığı en az ilköğretim mezunu olan adayların başvuru şartları İlköğretim Mezunu Sözleşmeli Er Alımı Başvurular
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak