Reklamı Geç
Advert

İstihdam Seferberliği ve Yeni İş Olanakları

İstihdam Seferberliği yeni iş olanaklarını beraberinde getirdi. İş arayan bireylerin iş bulması daha da kolaylaştı.Detaylar haberimizde...

İstihdam Seferberliği ve Yeni İş Olanakları
Bu içerik 947 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

İstihdam alanlarının artmasını sağlayan istihdam seferberliği kapsamında yapılan yenilikler işsizlik oranının azalmasını sağlıyor. İstihdam seferberliği iş veren firmalar ve iş arayan bireyler için birçok avantaj sunmaktadır.İş başı eğitimler ve teşvik programları istihdam alanlarının artmasını sağladı. Bu iş arayan bireyler için oldukça büyük bir şans.İş başı eğitimler ve teşvik programları İŞKUR'a kayıtlı iş veren firmalar yararlanabilmektedir.

İş veren firmaların mevcut personeline ek olarak istihdam edeceği personelin net asgari ücret tutarındaki maaşı devlet tarafından karşılanmaktadır.

Böylelikle iş veren firmaların yeni personel alımı kolay bir hale geliyor ve iş arayan bireylerin iş hayatıma girmesi kolaylaşıyor. İstihdam seferberliği iş başı eğitimleri ile de büyük bir istihdam artışı sağladı. Bireyler bu eğitimlere katılarak meslek hakkında bilgi sahibi olurken bir yandan da çalışıyor. Yapılan bu yenilikler istihdam alanlarında artış sağlıyor.

işkur iş ilanı personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor