Reklamı Geç
Advert

İstanbul Havalimanına: 250 Memur Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda, başlayacak proje nedeniyle İstanbul Havalimanında danışma memuru pozisyonunda görev alacak 250 memur alımı gerçekleştirilecektir.

İstanbul Havalimanına: 250 Memur Alımı Yapılacak
İstanbul Havalimanına: 250 Memur Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 3533 kez okundu.

Yapılan memur alımları için başvuru süreçleri başlamış durumdadır. My Staff İnsan Kaynakları bünyesinde gerçekleştirilecek olan bu alımlarda, görev alacak kişilerin çalışma yeri İstanbul Havalimanı olarak aktarılmaktadır. Yeni başlayacak bir proje kapsamında görevlendirilecek 250 kişinin, havalimanında bilgilendirme çalışmalarına katkı sağlaması beklenmektedir. 

İstanbul Havalimanında görev alınacak

250 danışma memuru pozisyonuna başvuru yapan kişiler, yeni havalimanında görev alacaklar. Başvuru yapacak adayların; mutlaka akıcı derecede İngilizce konuşabilen, İstanbul'da ikamet eden, dış görümüne önem gösteren, iletişim becerisi kuvvetli, vardiya usulü çalışmaya uygun, takım çalışmasına yatkın olması beklenmektedir. 

Ayrıca Fransızca, Arapça, Almanca bilmek tercih sebebidir. Ulaşım şehir merkezlerinden servislerle sağlanacak olup firma tarafından karşılanacaktır.

Başvurular ve diğer detaylar

İlanlara başvuru yapmak isteyen kişiler, 25 Şubat'ta başlayacak bu proje için şuan itibariyle başvurularını gerçekleştirebilirler. İlan hala İŞKUR açık iş ilanları bölümünde aktif olarak yayımlanmaya devam etmektedir. 

İlana ulaşmak, İŞKUR üzerinden görüntülemek isteyen adaylar, danışma memuru şeklinde arama yaptırıp, İŞKUR açık iş ilanları bölümünden ilanı görüntüleyebilirler. 

Başvurular da yine İŞKUR üzerinden alınacaktır. Başvurularda hak kayıpları ve mağduriyet yaşamamak adına İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerindeki memurlar aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. 

İŞKUR' a gittiğinizde problem yaşamamak için, ilan bağlantısını ve numarasını not etmeniz faydanıza olacaktır. Konuyla alakalı tüm süreçlerden, İŞKUR üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan İstanbul Havalimanı danışma memuru pozisyonunda görev alacak 250 memur alımı Yapılan memur alımları 250 danışma memuru pozisyonu yeni havalimanında görev alacaklar İŞKUR açık iş ilanları memurl
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor