Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden: İşçi ve Mühendis Alımları Yapılacak

25 Ocak 2019 İŞKUR işçi ve mühendis alım ilanları yayınlandı. Alımı Akdeniz üniversitesi ve Ağrı Belediyesi yapıyor. İlan içerik ve öğrenin durumları farklı olarak ilan edilmiştir.

İŞKUR Üzerinden: İşçi ve Mühendis Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: İşçi ve Mühendis Alımları Yapılacak Admin
Bu içerik 2562 kez okundu.

Antalya Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başk. Merkez Yemekhane Müdürlüğü İŞKUR ilanları üzerinden 25 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla işçi statüsünde 12 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 29 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaktır.

İş ilan numarası 00004810631 olarak verilmiştir. 12 Beden İşçisi (Genel) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. 1 Şubat 2019 tarihi saat 9:00 ile 18:00 arasında Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında noter kura çekilişi yapılacaktır.

Ağrı Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 25 Ocak 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Jeoloji Mühendisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 29 Ocak 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaktır.

İş ilan numarası 00004810452 olarak verilmiştir. 1 Jeoloji Mühendisi alımı için; Lisans mezunu olması, en az 4 yıllık iş deneyiminin olması, 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) puan almış olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 

Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar.

Fırat Mahallesi Erzurum Caddesi Belediye Başkanlığı 04100 Ağrı/Merkez çalışma adresi olarak verilmiştir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvurabilir.

İŞKUR işçi ve mühendis alım ilanları Akdeniz üniversitesi ve Ağrı Belediyesi Antalya Akdeniz Üniversitesi İŞKUR ilanları İŞKUR üzerinden Ağrı Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor