Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden İşçi Alımları Yapılacak

İŞKUR online başvuru işçi alımları yapıyor, İŞKUR personel alımı şartları nedir? İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR ’dan Kamu ve Özel Personel Alımları Olacak.

İŞKUR Üzerinden İşçi Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi Alımları Yapılacak Admin
Bu içerik 3243 kez okundu.

Yapılan duyuruya göre iş arayan milyonlarca vatandaş sevinecek. Kamu kurumları ve özel sektör alımları İŞKUR üzerinden yapılacak. 35 bin 523 kişinin istihdam edilmesi beklenen iş alımları nasıl olacak? Şartları sağlayan kişilerin başvurularını yapması bekleniyor.

İŞKUR Hangi Kadroya Alım Yapacak.

İŞKUR iş başvurusu yapmak için sunulan ilanları takip edebilirsiniz. Beden İşçisi, Satış danışmanı, kasiyer, temizlik görevlisi, makineci (dikiş), çağrı merkezi müşteri temsilcisi, dokuma konfeksiyon makineci, büro memur, reyon görevlisi gibi pozisyonlarda alımlar olacak.

İŞKUR İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak çok kolay. Online olarak iş başvurunuzun gerçekleşmesi mümkün. Bunun için resmi internet sitesi üzerinden hesap açabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz hesap üzerinden meslek aramaları yaparak, sunulan ilanlara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR online iş başvurusu yapmak için hesabınız üzerinden yasal mevzuatı kabul ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Değerlendirme kısa sürede yapılmış olacaktır.

İŞKUR online başvuru işçi alımları İŞKUR personel alımı şartları nedir İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır İŞKUR ’dan Kamu ve Özel Personel Alımları İŞKUR üzerinden İŞKUR iş başvurusu İŞKUR online iş başvurusu
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor