Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Kabul Memurları Alımı Yapılacak

İŞKUR Aralık ayı itibariyle 1 milyon kişinin üstünde istihdam rakamlarına ulaştı.

İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Kabul Memurları Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Kabul Memurları Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1127 kez okundu.

İstihdam Seferberliği Programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın istihdam çağrısı sonrası hız kazanan işe alım süreçlerinin ardından da İŞKUR üzerinde yeni ilanlar yayımlanmaya başladı. 

İŞKUR üzerinden çok sayıda kamu kurumuna ve özel işletmelere personel ve memur alımları konusunda ilanlar yayımlanmaya da devam ediyor. 

Kurumlara ve bağlı işletmelerine yönelik olarak şuan itibariyle yaklaşık 40 bin kişilik memur ve personel alımı için ilana çıkılmış durumda.

İŞKUR üzerinden yürütülüyor

Hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna alımlar da İŞKUR üzerinden yürütülüyor

İŞKUR üzerinden binlerce kişilik hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna personel alımı yapılıyor. 

İlgili ilan için adayların; kamu haklarından uzaklaştırılmamış olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, bilgisayar kullanımı ve bilgisayar office programlarını etkin şekilde kullanabiliyor olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olması, temsil yeteneği güçlü olması, muhakeme ve ifade yetenekleri gelişmiş olması, güleryüzlü hizmet anlayışına sahip olması ve mesleki sorumluluklarının farkında olunması şeklinde aktarılmaktadır. 

İŞKUR üzerinden binlerce kişilik lise mezunu hasta kayıt kabul memuru alımına başvuracak adayların İŞKUR üye profillerinin bulunması, üyelik bilgilerinin doğru şekilde girilmiş olması gerekmektedir. 

Açık iş ilanları bölümünden İŞKUR web adresinden hasta kayıt kabul memuru şeklinde arama yaparak ilanlara ulaşabilir, başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR Aralık ayı itibariyle 1 milyon kişinin üstünde istihdam rakamları İstihdam Seferberliği Programı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın istihdam çağrısı sonrası işe alım süreçleri İŞKUR üzerinde yeni ilanlar İŞKUR üzer
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak