Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden Çok Sayıda Memur Alımı Yapılacak

Gün içerisinde çok sayıda ilan yayımlayan ve hergün mevcut ilan sayısını arttıran İŞKUR, birçok işletme ya da kuruluşta görev yapmak üzere memur pozisyonunda çalışacak adaylara yönelik ilan yayımladı.

İŞKUR Üzerinden Çok Sayıda Memur Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Çok Sayıda Memur Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 5317 kez okundu.

Yayımlanan ilanda adayların taşıması gereken şartlar ve detaylar belirtirken, ek koşullara da uygun olması istendi. İŞKUR üzerinden zaman zaman memurluk ya da farklı pozisyonlarda memur personel alımları gerçekleştirilmektedir. 

Yayımlanan bu ilanlarda da memur alımı yapılacak olup, adayların başvuruları alınmaya başlanmıştır. 

Çok sayıda memur alımları gerçekleştiriliyor

34 bin kişilik iş ilanı yayımlayan İŞKUR açık iş ilanları sayfasında, memur pozisyonunda görev almak isteyecek adaylar için de personel alımı yayımlanmıştır. 

İlgili ilana başvuracak olan adayların, kamu zararına faaliyette yer almamış olmaları, disiplinsizlik suçu nedeniyle görevinden uzaklaştırılmamış olmaları, belirtilen bölümlerden ya da dengi okullardan mezun olmaları, takım çalışmasına yatkın olmaları, iletişim becerileri gelişmiş, temsil ve muhakeme yeteneklerinin güçlü olması, askerlik hizmetlerini tamamlamış olması, sağlık problemlerinin bulunmaması, kendilerine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmaları, güleryüzlü ve memnuniyet odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olmaları, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmaları gibi ortak şartlar üzerinden alımları sağlanmaktadır. 

İŞKUR açık iş ilanları sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara erişmek için memur kelimesi üzerinden arama yaparak, başvurulara dair bilgiler edinilebilir, başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir durumdadır.

İŞKUR İŞKUR üzerinden zaman zaman memurluk ya da farklı pozisyonlarda memur personel alımları memur alımı Çok sayıda memur alımları gerçekleştiriliyor İŞKUR açık iş ilanları sayfasında memur pozisyonunda görev almak isteyece
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak