Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden 97 Bin Personel Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR aracılığıyla çok sayıda personel alımı yapılıyor. Ayrıntılar haberimizde...

İŞKUR Üzerinden  97 Bin Personel Alım İlanı Yayınlandı
İŞKUR Üzerinden  97 Bin Personel Alım İlanı Yayınlandı Sıla
Bu içerik 7975 kez okundu.

İŞKUR Üzerinden  97 Bin Personel Alım İlanı Yayınlandı. Firmalar İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayınlıyor. Alımlar firmaların ihtiyaçlarına göre göre farklılık gösteriyor. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlara baktığımızda personel alımları en çok Büro Görevlisi, İşçi, Güvenlik Görevlisi, Şoför alanlarında oluyor.

İŞKUR üzerinden firmalar bünyelerinde bulunanboş kadrolar için personel alım ilanı yayınlıyor. Yayınlanan ilanları vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyorz. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 97 Bin personel alım ilanı yayınlandı. Firmalar bu kapsamda çok sayıda personel alımı yapacak. 

Yayınlanan ilanlarla iş arayan bireyler için yeni istihdam alanları oluşturuluyor. Peki İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarla hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacak?

İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilanlarla; Güvenlik görevlisi, satış danışmanı, şoför, temizlik görevlisi, beden işçisi, garson alımları yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR'a kayıt olmaları gerekiyor. T.C. kimlik numarası ve şifre ile İŞKUR resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra iş araması yaparak firmaların yayınladığı ilanlara ulaşabilirsiniz.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

 

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 830 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞKUR personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek