Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden: 43 Bin 731 Memur ve Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinde çok sayıda kadro için memur ve personel alım ilanı yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlar hem kamu hem de özel sektör bünyesine yapılan alımları kapsamaktadır.

İŞKUR Üzerinden: 43 Bin 731 Memur ve Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 43 Bin 731 Memur ve Personel Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 700 kez okundu.

Aralık ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan' ın da istihdam çağrısında bulunmasıyla beraber işçi, memur ve personel alımları hız kazandı. 

Yapılan alım ilanların yanı sıra yeni ilanlar da yayımlanarak adaylara sunuldu. Bu bağlamda şuan itibariyle açık kadro sayısı 43 bin 731 kişiliktir ve adaylar bu kadrolara başvurularını gerçekleştirebilirler. 

Çok sayıda pozisyon ve meslek grubuna yönelik olarak yayımlanan personel alımı ilanlarından, adayların başvurularda dikkat etmesi gereken detaylara erişim için ilgili ilan bağlantısına tıklaması gerekmektedir. 

İlanlarda yer alan kadroların başvuru bağlantıları üzerinden adaylar başvuru şartlarını, aranan nitelikleri ve özel koşulları öğrenebilirler. 

İŞKUR üye girişi yapmayan ziyaretçiler, burada yayımlanan ilanların detaylarına erişim sağlayamamaktadırlar. İsterseniz bireysel olarak online şekilde İŞKUR üye kaydı yapabilir, isterseniz de İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat edebilirsiniz.

İŞKUR memur ve personel alım ilanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan işçi memur ve personel alımları İŞKUR üye girişi İŞKUR üye kaydı İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak