Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden: 39 Bin Memur ve Personel Alımı Yapılıyor

2019 yılı içinde istihdam rakamlarını yükseltmeyi amaçlayan İŞKUR, sayısı projeyi eş zamanlı olarak yürütmeye devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden: 39 Bin Memur ve Personel Alımı Yapılıyor
İŞKUR Üzerinden: 39 Bin Memur ve Personel Alımı Yapılıyor Admin
Bu içerik 4191 kez okundu.

İŞKUR projeleri kapsamında da hem kamuya ve bağlı kuruluşlarına hem de özel sektöre yönelik memur personel alımları yayımlanmaya devam ediyor. 

39 Bin kişilik ilan yayımlandı, memur ve personel adaylarının başvuruları alınıyor

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlarda adayların başvuru süreçlerine girildi. Toplamda 39 bin kişilik memur ve personel alımı için alımlar yapılıyor. Binlerce farklı kadro ve pozisyon üzerinden yapılan alımlarda, her meslek grubuna yönelik ilana rastlamak mümkündür. 

Başvuru yapacak adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları, kamu zararına faaliyette yer almamış olmaları, herhangi bir suçtan ötürü hüküm giymemiş olmaları, T.C vatandaşı olmaları, sağlık problemlerinin bulunmaması, kendini geliştirmeye açık kişiler olması, dış görünüşüne özen gösteren, insani ilişkileri kuvvetli ve güleryüzlü kişiler olmaları, iletişim becerisi gelişmiş ve kendini ifade edebilen kişiler olmaları gerekmektedir. 

Yapılan personel alımlarında başvuru yapılacak pozisyona göre adayların başvuru yapabilmeleri için bazı ek nitelikler aranabilmektedir. Bunlar bazı sertifikalar, bilgisayar kullanma yetkinlikleri, daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış olmak veya öğrenmeye açık olmak şeklinde değişiklik gösterebilmektedir. 

İlanlardaki ek niteliklere, başvuru bağlantısı üzerinden ulaşılabilmektedir. Aşağıda yer alacak adresi tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak tüm ilanlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlanları görüntülemek için> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx  (Tarayıcınıza kopyalayıp yapıştırın ve açılan ekrandan ara tuşuna basınız.)

İŞKUR İŞKUR projeleri memur personel alımları 39 Bin kişilik ilan yayımlandı memur ve personel adayları İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlar memur ve personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak