Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden: 35 Bin Personel Alımı Yapılacak

Milyonlarca kişinin istihdam edilmesi noktasında 2018 yılı itibariyle ciddi bir yükü omuzlayan İŞKUR' un resmi web adresi üzerinde yeni ilanların eklenmesiyle beraber yayımladığı toplam ilan değerleri üzerinden alınacak personel sayısı 35 bini buldu.

İŞKUR Üzerinden: 35 Bin Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: 35 Bin Personel Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 951 kez okundu.

İŞKUR üzerinden şuanda 35 bin kişilik personel alım ilanı vatandaşlara duyurulmuş durumda. Her geçen gün yeni ilanların eklendiği İŞKUR üzerinden, tüm eğitim düzeyleri için personel ve işçi alımları gerçekleştiriliyor. 

Yapılan bu alım süreçlerine başvuru nitelikleri işyerleri ve kurumlar tarafından belirleniyor ve yalnızca bu şart ya da niteliklere sahip kişiler tarafından başvurular gerçekleştirilebiliyor. 

İŞKUR üye profillerinde yer alan üye bilgilerini güncel ve eksiksiz olarak girmelidirler. Yayımlanan personel alımı süreçlerinde, üye bilgilerinde eksiklik veya hata olduğu anlaşılan adayların başvuruları geçersiz kılınmaktadır.

İŞKUR üzerinden 35 Bin Personel Alımı

iskur.gov.tr adresi üzerinde, açık iş ilanları bölümünde şuan itibariyle toplamda 35 bin kişinin istihdam edilebileceği ilanlar yayımlanmıştır. Bu ilanlara başvurular başlamış durumdadır. 

Bazı ilanlar İş Başı Eğitim Programıyla, bazıları da doğrudan normal personel alım süreciyle gerçekleştirilen alımlara yönelik bilgilendirmeler ilan detaylarında yer almaktadır. 

Başvuru yapacak adayların ilan şartlarını ve diğer açıklamalarını dikkatlice okumalarında fayda bulunmaktadır.

Milyonlarca kişinin istihdam edilmesi İŞKUR' un resmi web adresi alınacak personel sayısı 35 bin İŞKUR üzerinden 35 bin kişilik personel alım ilanı İŞKUR üzerinden tüm eğitim düzeyleri için personel ve işçi alımları İŞKUR üy
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak