Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Aralık ayı itibariyle ciddi istihdam rakamlarında işe yerleştirme yaptığı açıklanan ve 1 milyonun üstünde toplam istihdam rakamına ulaşan İŞKUR, yeni personel ve işçi alım ilanları yayımlamaya devam ediyor.

İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden 1371 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 724 kez okundu.

Şuan asılı İŞKUR açık yayınlanmış 40 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı yer almakta dır. Bu ilanlar arasında en az ilkokul mezunu adaylarının talebi yapılabilmektedir ve temizlik görevlisi personel pozisyonundan alınacak 1371 kişilik olması da mevcuttur. 

İlkokul mezunu olan adaylar sıralaması 1371 tarihinde, ilgili şartlar taşıma servisi ve kurumlar bölgesinde yapılacakları olacaktır. 

İŞKUR üzerinde 1371 temizlik görevlisi alımı (en az ilkokul mezunu)

İŞKUR tarafından yayımlanan 40 bin kişilik personel alım ilanı arasında ilkokul mezunu olan adayların bulunduğuurabilir durumda olabilir 1371 kişilik temizlik görevlisi personel kadrosu satın alma için adayların taşıma şartı şartlar diğer ilanlarda da bahsettiğimiz ortak alanlarda olduğundan sıralanabiliyor. 

Başvuru sorunu adaylarının kamu haklarından uzaklaştırılmamış olması, sağlık sorunlarının bulunmaması, kişisel temizliğin olması durumu, dış görünüşüne dikkat ediliyor olması, ekip çalışmasının yatkın olması, mesai saatlerinin özen gösterilmesi vardiyalı sistemde çalışmayı olması, herkesin iyiliği edebiyatının olması, olması ... 18 yaşından büyük olması, TC vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, gelecekteki imkan ya da amirinden gelecek olabilir. 

Başvuruda bulunmak isteyenler iskur.gov.tr adresini ziyaret edip açık iş dünyasını alandan temizlik görevlisi şeklinde arama yapıyor.

İŞKUR yeni personel ve işçi alım ilanları İŞKUR üzerinde yayımlanmış 40 bin kişilik personel ve işçi alım ilanı yer almakta İŞKUR üzerinden 1371 temizlik görevlisi alımı İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 40 bin kişilik personel
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak