Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Üzerinden 1290 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Aralık ayı itibariyle 1 milyonun üstünde istihdam sağlama rakamına ulaşan ve özellikle Milli İstihdam Seferberliği süresi boyunca çalışmalarıyla ön plana çıkan İŞKUR, hali hazırda 40 bin kişi için daha iş ilanı yayımlamış durumda.

İŞKUR Üzerinden 1290 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden 1290 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 435 kez okundu.

Kamu, özel sektör işletmelerine yönelik olarak yürütülen çok sayıdaki personel alımında, özel güvenlik personeli pozisyonuna yönelik olarak da alımlar yapılıyor.

Lise mezunu olmak şartıyla

İŞKUR üzerinde yayımlanmış binlerce kişilik özel güvenlik personeli alımı için ilan bulunuyor. Bu ilanlarda adayların asgari lise eğitim düzeyinde mezuniyetlerinin bulunması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki bilgi ve tecrübesi yüksek olması, muhakeme ve ifade yeteneği gelişmiş olması, temsil yeteneği yüksek olması, sağlık problemi bulunmaması, silahlı ya da silahsız özel güvenlik sertifikası bulunması, kamu zararına bir faaliyette yer almamış veya ismi anılmamış olması, meslek bilinci yüksek olması, mesleğiyle alakalı program ya da donanımları kullanabiliyor olması şeklinde şartlar aranmaktadır. 

Kamu ve özel sektör işletmelerine yönelik gerçekleştirilecek lise mezunu güvenlik görevlisi alımı için adaylar başvurularını işkur web adresi olan iskur.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. 

Tüm ilanlara ulaşmak için açık iş ilanları alanından güvenlik görevlisi şeklinde arama yaptırılması yeterli olmaktadır.

Milli İstihdam Seferberliği İŞKUR 1 milyonun üstünde istihdam sağlama Kamu çok sayıdaki personel alımı özel güvenlik personeli İŞKUR üzerinde yayımlanmış binlerce kişilik özel güvenlik personeli alımı Kamu ve özel sektör işle
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak