Reklamı Geç
Advert

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programları

İŞKUR'un İşbaşı Eğitim Programları (İEP) ile Türkiye'nin bir çok bölgesinde çalışmalar devam ediyor. İşte bazı illere göre İşbaşı Eğitim Programları.

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programları
Bu içerik 24691 kez okundu.
Devlet Teşviği

İŞKUR'un İşbaşı Eğitim Programları (İEP) ile Türkiye'nin bir çok bölgesinde çalışmalar devam ediyor. Daha önce yaptığımız bir çok haberde İŞKUR ve bazı bakanlıkların ortak projesi olan İstihdam Seferberliği kapsamında bir çok illerde çeşitli programlar yapılarak işsiz kesime iş imkanı sağlamak hedeflenmişti. İŞKUR'un ve Özel İstihdam Ofisleri'nin yaptığı programlar neticesinde bir çok kişi iş bulmuş ve çalışmaya başlamıştı.

2017 yılının istihdam yılı seçilmesinde elbette ki İŞKUR'un çok büyük çalışma ve icraatleri bulunmakta. Yapılan tüm harcamalar, teşvikler, eğitimler ve diğer bir çok çalışma kişileri direkt olarak istihdama yöneltmek ülkedeki işsizliğin azalmasına neden olmaktadır. 

 

İŞKUR'un İşbaşı Eğitim Programları

Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Mersin, Antalya gibi iller başta olmak üzere çeşitli illerde ve farklı pozisyonlarda alımlar yapılıyor. Bu alımlar genellikle Büro Memuru, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Asistan, Evde Çocuk Bakımı gibi bölümlerde yapılıyor.

İŞKUR'un İşbaşı Eğitim Programları ve Diğer İş İlanları Haberlerini Yakından Takip Etmek İçin Buraya Tıklayarak Facebook Grubumuza Katılabilirsiniz.

İşkur Özel İstihdam Bürosu İşbaşı Eğitim Programı İş İlanları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Adalet Bakanlığı Gardiyan ve Zabıt Katibi Alımı İçin Son Günler
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor