Reklamı Geç
Advert

İŞKUR Aracılığıyla Hasta Kayıt Kabul Memuru Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinde yayımlanan binlerce kişilik ilan arasında yer alan hasta kayıt kabul memuru kadrosuna da alımlar yapılmaktadır.

İŞKUR Aracılığıyla Hasta Kayıt Kabul Memuru Alımı Yapılacak
İŞKUR Aracılığıyla Hasta Kayıt Kabul Memuru Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 1514 kez okundu.

En az lise mezunu hasta kayıt kabul memuru alımı yapılacaktır. 

HASTA KAYIT KABUL MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI

Hasta kayıt kabul memuru alımına başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, sağlık problemi bulunmaması, T.C vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması, takım çalışmasına yatkın olması, vardiyalı çalışma sistemini kabul ediyor olması, yoğun mesai ortamına uygun olması, güleryüzlü olması, iletişim becerisi ve kendisini ifade edeiblme yeteneği gelişmiş olması, amirlerinden gelecek görevleri yerine getirebilecek olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış, ismi terör örgütleriyle anılmamış olması, kendisini geliştirmeye açık olması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması ya da askerlikle ilişiği bulunmuyor olması, memnuniyet odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olması, bilgisayar kullanımını bilmesi ve sertifkayla belgeleyebilmesi, mesleğinin gerektirdiği ofis programları ya da donanımlarını kullanabiliyor olması gerekli görülmektedir.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

En az lise mezunu hasta kayıt kabul memuru pozisyonlarına yönelik ilanlar İŞKUR üzerinden yayımlanmıştır. Başvurmayı düşünen adaylar hasta kayıt kabul yazarak arama ekranında açık iş ilanları bölümünden sorgulama gerçekleştirmelidirler. Buradan açılan ilanların tamamına erişim ve başvuru mümkün durumdadır.

İŞKUR üzerinde yayımlanan hasta kayıt kabul memuru alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak